Skip to content Skip to footer
Search

Loading Results

Usługi

Szczegółowa wiedza specjalistyczna, praktyczne doświadczenie i dostęp do najlepszych światowych rozwiązań problemów biznesowych sprawiają, że świadczymy najbardziej profesjonalne usługi


Nasz punkt widzenia

Polki wybierają hybrydowy model pracy i transparentnych pracodawców

Polki wybierają hybrydowy model pracy i transparentnych pracodawców

Zdecydowana większość ankietowanych kobiet chciałaby znać wysokość wynagrodzenia na oferowanym stanowisku przed złożeniem aplikacji (86,6%), a nieznacznie mniej uważa, że dobre relacje i indywidualne podejście do pracownika buduje zaufanie do pracodawcy (81,9%). Jednocześnie 75,5% ankietowanych kobiet wybiera pracę w modelu hybrydowym, zaś 65,4% wskazało, że mentoring i dokładne wprowadzenie w zakres obowiązków odpowiednio przygotuje do rozpoczęcia pracy. To wyniki raportu “Czego Polki szukają na rynku pracy” opracowanego wspólnie przez Her Impact i PwC Polska.

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami i raportami z wielu dziedzin: od regulacji po innowacje, od aktualnych zagadnień podatkowych po najnowsze trendy biznesowe i technologie.

Zapisz się na newsletter

Aplikacja mobilna  

Espresso to aplikacja mobilna, która daje Ci dostęp do najnowszych analiz, komentarzy i opracowań oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami.

Pobierz aplikację

Obserwuj nas