PwC i Microsoft pomogą zwiększyć skuteczność Twojej firmy

W obliczu obecnych wyzwań i dynamicznie zmieniającego się otoczenia, firmy potrzebują kompleksowego wsparcia w obszarze zarządzania zmianą zarówno z biznesowego jak i technologicznego punktu widzenia.

Transformacja cyfrowa jest obecnie dla wielu przedsiębiorstw kluczowym elementem mającym umożliwić zdobycie lub utrzymanie przewagi konkurencyjnej. Jednocześnie największym  zagrożeniem, zidentyfikowanym przez wiele przedsiębiorstw bez względu na ich wielkość,  jest brak odpowiednich kompetencji lub zaangażowania na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej.

 

Umów się na spotkanie Discovery

Poznaj nasze rozwiązania oparte o technologie Microsoft

Elastycznie rozwiązania IT
w oparciu o Microsoft Azure

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami
z Microsoft Dynamics 365

Dowiedz się więcej

Digitalizacja biura
z Microsoft SharePoint

Dowiedz się więcej

PwC skutecznie realizuje  projekty z zakresu transformacji cyfrowej,  dzięki synergii  takich obszarów jak doradztwo biznesowe, zarządzanie zasobami ludzkimi i implementacja  technologii, udzielając klientom pełnego wsparcia, od optymalizacji procesów poprzez wdrożenie odpowiednich narzędzi IT aż po kompleksowe zarządzanie zmianą w biznesie.

Pomagamy naszym klientom znaleźć fundusze na implementację systemów poprzez optymalizację kosztów operacyjnych. Gwarantujemy skuteczne wdrożenia naszych rozwiązań nie tylko od strony technicznej, ale także biznesowej.

 

“Dzięki współpracy z innymi działami PwC, dostarczamy naszym klientom najszerszy zakres usług doradczych razem z najwyższej klasy wdrożeniami IT”

Artur Kotow, Dyrektor PwC, Customer Technology

 

 

PwC opiera swoją pracę na 4 filarach odpowiadających wyzwaniom pojawiającym się podczas wdrażania projektów IT opartych na oprogramowaniu Microsoft, dostarczając dzięki temu systemy, które są:

Dopasowane

Podstawą naszych projektów jest analiza, która pozwala precyzyjnie identyfikować możliwości systemu w odniesieniu do wymagań i procesów biznesowych.

Odpowiednia konfiguracja dostępnych, predefiniowanych czy wbudowanych w produkty Microsoft funkcjonalności pozwala zminimalizować koszty związane z rozwojem i utrzymaniem systemu na co często nie pozwalają szyte na miarę aplikacje.  W ten sposób pomagamy optymalizować ROI prowadzonych projektów.

Umów się na spotkanie Discovery

Jakościowe

Dbałość o wartość jaką ma wnieść implementowane przez PwC rozwiązanie to podstawa dostarczenia odpowiednio przetestowanego i gotowego do weryfikacji systemu.

Istotnym elementem jest także niezbędna dokumentacja szkoleniowa i wdrożeniowa. Dzięki przejrzystości metodyki  projektowej nasi klienci mogą kontrolować jakość nie tylko techniczną, ale przede wszystkim biznesową.

Umów się na spotkanie Discovery

Na czas

Niezależnie od metodyki prowadzenia projektu czy jego złożoności, dla PwC  kluczowa jest bliska kooperacja z klientami.

Pełne zaangażowanie obu stron gwarantuje wdrożenie rozwiązania dostosowanego do potrzeb biznesu ograniczając przy tym z formalności, co bezpośrednio przekłada się na dotrzymywanie terminów realizacji.

 

Umów się na spotkanie Discovery

Solidne

PwC zawsze stawia rzetelność na pierwszym miejscu.

Biorąc odpowiedzialność za prowadzone dla naszych klientów projekty stawiamy na efektywne zarządzanie, sprawnie eliminując wąskie gardła i przestoje. Gwarantuje to identyfikację ryzyk na każdym etapie, a klient ma dostęp do informacji  o wyzwaniach związanych z implementowaną zmianą.

Umów się na spotkanie Discovery

Skontaktuj się z nami

Paweł Matulewicz

Paweł Matulewicz

Dyrektor, PwC Polska

Tel.: +48 609 99 14 92

Artur Kotow

Artur Kotow

Dyrektor, PwC Polska

Tel.: +48 502 851 867

Obserwuj nas