Adam Demusiak

Adam Demusiak

Partner zarządzający, Doradztwo transakcyjne, PwC Polska

Adam posiada 22 letnie doświadczenie w doradztwie transakcyjnym, jest partnerem PwC Polska od ponad 7 lat, a z firmą związany jest od 15 lat. Jest odpowiedzialny za zespół doradztwa transakcyjnego z obszaru fuzji i przejęć (M&A), uczestniczył bądź nadzorował ponad 120 procesów transakcyjnych zakończonych sukcesem. Adam specjalizuje się w doradztwie M&A na rzecz wiodących polskich przedsiębiorców oraz funduszy Private Equity.

Zespół M&A PwC zarządzany przez Adama 3 lata z rzędu (w 2021, 2020 i 2019 roku) wygrał ranking Mergermarket wg. liczby zrealizowanych transakcji M&A na rynku polskim oraz również 3 lata z rzędu wybierany był Doradcą Transakcyjnym Roku przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK).

Adam Demusiak jest absolwentem wydziału Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Warszawskiej. Adam jest akredytowanym doradcą inwestycyjnym (Chartered Financial Analyst) oraz  oraz biegłym rewidentem zrzeszonym w organizacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Contact details

Tel.: +48 22 746 7442

Email

Obserwuj nas