PwC w Polsce największą firmą doradztwa podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej oraz liderem w zakresie cen transferowych

Ranking Firm i Doradców Podatkowych w Polsce został przygotowany przez „Dziennik Gazetę Prawną” już po raz XV. W tej edycji, tak jak w poprzednich latach, PwC zajęło najwyższe miejsce na podium w kategorii „Największa firma doradztwa podatkowego 2020”. Tytuł topowego doradcy podatkowego za 2020 r. w kategorii “Ceny transferowe” otrzymał Piotr Wiewiórka, partner PwC.  

Dodatkowo, kapituła rankingu wyróżniła PwC w dwóch kategoriach: “Spory podatkowe” oraz “Projekty podatkowe” (za innowacyjny projekt dla klienta z branży elektromobilności), a  Agatę Oktawiec i Andrzeja Zubika w kategorii “Międzynarodowe prawo podatkowe”. Firma została doceniona także za wsparcie przedsiębiorców w trakcie trwania pandemii COVID-19 (bezpłatna infolinia prawna i podatkowa oraz wsparcie w zakresie pozyskiwania środków z tarcz finansowych). 

W tegorocznym badaniu PwC CEO Survey aż 90% prezesów firm w Polsce jako największe ryzyko dla rozwoju ich organizacji w przyszłości wskazało na niepewność związaną z regulacjami podatkowymi. W tak dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym, w którym dodatkowe trudności sprawia ciągle trwająca pandemia, podatki stanowią jeden z kluczowych obszarów funkcjonowania firm. Jako największa firma doradztwa podatkowego możemy zapewniać przedsiębiorcom w Polsce kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Jan Wacławek, partner zarządzający działem prawno-podatkowym w PwC

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas