Skip to content Skip to footer

Loading Results

PwC Legal liderem w doradztwie dla prywatnych klientów i z nagrodą za działania pro bono. Wyniki 19. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych “Rzeczpospolitej”

W 19. Rankingu Kancelarii Prawniczych przygotowanym przez “Rzeczpospolitą”, PwC Legal w Polsce otrzymało tytuł lidera w kategorii Doradzanie prywatnym klientom (Private Clients), a także zostało nagrodzone za działalność pro bono. Kancelarii przyznano również rekomendacje w 5 obszarach: fuzje i przejęcia, ochrona danych osobowych, prawo bankowe i finansowe, prawo spółek i prawo handlowe oraz prawo karne dla biznesu. Dodatkowo, 4 prawników kancelarii otrzymało tytuł lidera w swoich specjalizacjach.

Kapituła rankingu przyznała PwC Legal w Polsce nagrodę za działania pro bono m.in. za wspieranie Fundacji Women in Law, której celem jest kreowanie strategii różnorodności płci w branży prawniczej. Kancelaria angażuje się także w projekty rozwijające prawne technologie i innowacje, tzw. LegalTech. Jest m.in. głównym partnerem międzynarodowej inicjatywy Global Legal Hackathon.

Nagrody dla PwC Legal w 19. Rankingu Kancelarii Prawniczych "Rzeczpospolitej"

  • Doradztwo dla klientów prywatnych

PwC Legal – kancelaria lider
Jacek Pawłowski – prawnik lider

  • Fuzje i przejęcia

PwC Legal – rekomendowana kancelaria
Beata Kiedrowicz – prawnik lider

  • Ochrona danych osobowych

PwC Legal – rekomendowana kancelaria
Gerard Karp – prawnik lider

  • Prawo bankowe i finansowe

PwC Legal – rekomendowana kancelaria
Aleksandra Bańkowska – prawnik lider

  • Prawo spółek i prawo handlowe

PwC Legal – rekomendowana kancelaria
Cezary Żelaźnicki – rekomendowany prawnik

  • Prawno karne dla biznesu

PwC Legal – rekomendowana kancelaria
Michał Rams – rekomendowany prawnik

  • Kancelaria Pro Bono - PwC Legal

 

Kancelaria PwC Legal w Polsce w tym roku zdobyła także nagrody w międzynarodowych rankingach. W The Legal 500 EMEA 2021 PwC Legal w Polsce otrzymało rekomendacje aż w 5 obszarach: Investment Funds (Tier 3), Data Privacy & Data Protection (Tier 3), Commercial, Corporate and M&A (Tier 4), Banking and Finance (Tier 4) oraz w kategorii Dispute Resolution (Tier 6). Dodatkowo w obszarze Dispute Resolution indywidualne wyróżnienie Rising Stars przyznano adwokatowi Stanisławowi Żemojtelowi, natomiast w obszarze Banking & Finance wyróżnienie Leading Individuals otrzymała Aleksandra Bańkowska. Z kolei w rankingu Chambers Europe 2021 indywidualne wyróżnienia zdobyli Gerard Karp – w kategorii TMT: Data Protection oraz Jean Rossi – za doradztwo prawne w obszarze nieruchomości.

O kancelarii PwC Legal

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci zrzeszającej ponad 3500 prawników w 97 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych. www.pwc.pl/legal

Skontaktuj się z nami

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas