Kobieca strona biznesu

Wspieramy przedsiębiorczość kobiet oraz propagowanie korzyści, jakie przynosi różnorodność w biznesie

Chcemy inspirować i zachęcać kobiety do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowania nowych wyzwań w świecie biznesu oraz realizowania się na stanowiskach kierowniczych

Jesteśmy przekonani, że to właśnie różnorodność, zwiększanie liczby kobiet w zarządach i zgodna współpraca mężczyzn i kobiet, jest najlepszym gwarantem skucesu i rozwoju polskich firm. 
 

Olga Grygier-Siddons

Zmieniają się normy społeczne, zmienia się też rzeczywistość biznesowa. Obecnie, jeżeli firmy chcą być konkurencyjne muszą stawiać na różnorodność. W kobietach drzemie ogromny potencjał, którego nie można zmarnować, ani lekceważyć. Dobrze wykorzystany i ukierunkowany może stać się gwarantem powodzenia przedsiębiorstwa na rynku.

Olga Grygier-Siddons, była prezes PwC na Europę Środkową i Wschodnią

Kobiecy punkt widzenia

Prowadzimy badania, przygotowujemy opracowania, raporty i analizy, które stanowią źródło cennej wiedzy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zależy nam na tym, aby idea różnorodności w biznesie stawała się coraz bardziej popularna i doceniana.

Loża Kobiet Biznesu logo

Naszym celem jest zwiększenie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych poprzez aktywne wspieranie przedsiębiorczości kobiet oraz promowanie współpracy i partnerstwa w biznesie.

Loża Kobiet Biznesu to inicjatywa PwC, powołana do życia w 2013 roku. Pomysł był odpowiedzią na płynące z rynku potrzeby stworzenia platformy spotkań i wymiany doswiadczeń. Lożę Kobiet Biznesu tworzą panie, które osiagają sukces zawodowy i chętnie dzielą sie swoimi doświadczeniami biznesowymi, aby promować przedsiębiorczość kobiet. Poprzez nasze działania chcemy inspirować i zachęcać kobiety do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowania nowych wyzwań w świecie biznesu oraz realizowania się na stanowiskach kierowniczych.

Loża Kobiet Biznesu jest obecna już w wielu miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Liderki o inicjatywie

Była prezes PwC na Europę Środkową i Wschodnią

Dyrektor w zespole Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu

< Back

< Back
[+] Read More

Skontaktuj się z nami

Ewelina Niewińska

Dyrektor Działu Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 521

Obserwuj nas