Kobieca strona biznesu

Wspieramy przedsiębiorczość kobiet oraz propagowanie korzyści, jakie przynosi różnorodność w biznesie

Chcemy inspirować i zachęcać kobiety do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowania nowych wyzwań w świecie biznesu oraz realizowania się na stanowiskach kierowniczych. Jesteśmy przekonani, że to właśnie różnorodność, zwiększanie liczby kobiet w zarządach i zgodna współpraca mężczyzn i kobiet, jest najlepszym gwarantem sukcesu i rozwoju polskich firm.

Naszym celem jest zwiększenie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych poprzez aktywne wspieranie przedsiębiorczości kobiet oraz promowanie współpracy i partnerstwa w biznesie.

Loża Kobiet Biznesu to inicjatywa PwC, powołana do życia w 2013 roku. Pomysł był odpowiedzią na płynące z rynku potrzeby stworzenia platformy spotkań i wymiany doswiadczeń. Lożę Kobiet Biznesu tworzą panie, które osiagają sukces zawodowy i chętnie dzielą sie swoimi doświadczeniami biznesowymi, aby promować przedsiębiorczość kobiet.

Poprzez nasze działania chcemy inspirować i zachęcać kobiety do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowania nowych wyzwań w świecie biznesu oraz realizowania się na stanowiskach kierowniczych. 

Loża Kobiet Biznesu jest obecna już w wielu miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Kobiecy punkt widzenia

Prowadzimy badania, przygotowujemy opracowania, raporty i analizy, które stanowią źródło cennej wiedzy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zależy nam na tym, aby idea różnorodności w biznesie stawała się coraz bardziej popularna i doceniana.

Skontaktuj się z nami

Ewelina Niewińska

Ewelina Niewińska

Dyrektorka Działu Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 521

Obserwuj nas