Skip to content Skip to footer
Search

Loading Results

Zespół ekspertów PwC wybrany jako doradca transakcyjny (M&A) roku po raz trzeci z rzędu

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK) PwC zwyciężyło w najważniejszej kategorii: doradca transakcyjny (M&A) roku. To kolejne laury dla PwC w tym konkursie. Jako doradca transakcyjny (M&A) firma wygrała w dwóch poprzednich edycjach konkursu (w 2019 i 2020 roku).

W ostatnich 12 miesiącach, zespół M&A pod przewodnictwem Adama Demusiaka i Marcina Byrta, jako wiodący doradca transakcyjny brał udział w 13 transakcjach w Polsce o łącznej wartości ponad 3,5 mld PLN, pracując z wiodącymi funduszami Private Equity m.in. Abris Capital, Innova Capital, Enterprise Investors.

Celem Konkursu Nagrody PSIK, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych od 2018 roku, jest wyróżnianie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku Private Equity/Venture Capital. Konkurs promuje także najwyższe standardy profesjonalne w branży oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

Kandydaci do Nagród PSIK są wskazywani przez członków Stowarzyszenia. O wyborze finalistów decyduje niezależne jury, a laureaci w poszczególnych kategoriach są wyłaniani w drodze głosowania środowiska zrzeszonego w PSIK. W 2021 roku Nagroda PSIK jest dla PwC wyjątkowo cenna z uwagi na rekordową frekwencję wyborców - ponad 90% funduszy oddało głos w konkursie. 

 

Zespół Deals Platform w PwC Polska to ponad 150 ekspertów specjalizujących się w złożonych procesach transakcyjnych, przede wszystkim w aspektach takich jak: fuzje i przejęcia, doradztwo strategiczne i commercial due diligence, due diligence finansowe, due diligence podatkowe, finansowanie i restrukturyzacje oraz wyceny i modelowanie finansowe.

Pełna lista zwycięzców jest dostępna na stronie http://www.nagrodypsik.pl

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Obserwuj nas