Premiera polskiej edycji Badania Firm Rodzinnych już wkrótce!

Zapisz się na listę zainteresowanych

Jak wygląda sytuacja polskich firm rodzinnych? Jakie są ich główne obszary zainteresowania i priorytety? Co warto robić, aby budować długoterminową przewagę konkurencyjną firmy rodzinnej?

PwC przy współpracy ze Stowarzyszeniem Firm Rodzinnych (Family Business Network) przeprowadziło 11 już edycję globalnego Badania Firm Rodzinnych (Family Business Survey). W badaniu wzięło udział 2043 kluczowych decydentów w firmach rodzinnych zlokalizowanych w 82 krajach.

Zapraszamy do zapisów na listę zainteresowanych raportem. W raporcie oprócz pogłębionych analiz wyników badania znajdziesz komentarze i wskazówki ekspertów w takich obszarach, jak:

  • transformacja cyfrowa;
  • ESG;
  • kwestie pracownicze (komunikacja z pracownikami, budowanie zaufania).

Chcesz otrzymać raport w dniu premiery?

Wypełnij krótki formularz. Wyślemy do Ciebie link do pobrania raportu w dniu premiery.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inna spółka z sieci PwC, która kontaktuje się z Tobą (lista spółek znajduje się tutaj), z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysłania informacji o publikacji raportu za pośrednictwem podanego powyżej adresu email. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Brak wyników

Obserwuj nas