PwC Academy - Dlaczego my?

Indywidualne podejście do klienta

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Przygotowując szkolenie bierzemy pod uwagę specyfikę branży i działalności danego klienta.

Szeroki wachlarz szkoleń

W swojej ofercie posiadamy szkolenia z zakresu szkoleń twardych jak i umiejętności miękkich. Tak kompleksowa oferta pozwala na pełne dopasowanie szkolenia do Państwa potrzeb.

Doświadczeni praktycy

Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci w swojej dziedzinie. Przygotowując dla Państwa szkolenie wykorzystują swoją wiedzę, wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz umiejętności trenerskie.

Wszyscy trenerzy to praktycy, którzy posiadają odpowiednie, udokumentowane kwalifikacje zawodowe

Współpraca na każdym kroku

Współpraca z Akademią PwC to nie tylko przeprowadzenie zakupionego szkolenia. Zaczynamy od wspólnego rozpoznania potrzeb szkoleniowych, następnie układamy program i dopiero przechodzimy do wdrożenia w życie.

Nasza oferta jest tak przygotowana, aby mogli Państwo sami zadecydować, z jakich części powinno składać się dedykowane szkolenie. Mogą Państwo zdecydować się na zakup całego szkolenia bądź łączyć różne moduły, tworząc idealne dla Waszej firmy rozwiązanie.

Specjaliści Akademii PwC na każdym kroku będą służyć Państwu pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Cenione na świecie publikacje

Publikacje i materiały PwC są jednymi z najbardziej cenionych na rynku. Zawierają one nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktyczne przykłady jej zastosowania. Publikacje dostępne są w języku polskim i angielskim. Gwarantujemy pełne dostosowanie materiałów szkoleniowych do potrzeb oraz rodzaju działalności klienta.