Rusza V edycja programu Legal MBA organizowanego przez PwC Legal, Rzeczpospolitą i Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw

Start: 20 marca 2021

Rusza V edycja Legal MBA

Już po raz piąty zapraszamy do udziału w Legal MBA - innowacyjnym programie szkoleń, które łączą wiedzę z praktyką uwzględniając współczesne trendy biznesowe i technologiczne. Start już 20 marca!

Wspólna inicjatywa PwC Legal, Rzeczpospolitej i Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw ma na celu promowanie i prowadzenie certyfikowanego cyklu edukacyjnego dla prawników.

Zakres programu umożliwia jego uczestnikom rozwój umiejętności niezbędnych do adaptowania się do zmieniającego się otoczenia prawnego i biznesowego oraz pogłębienie wiedzy z obszarów, które tradycyjnie nie są kojarzone z edukacją prawniczą jak np.: sprawozdawczość finansowa, nowe technologie, marketing, PR, cyberbezpieczeństwo.

Do grona wykładowców, po raz kolejny zaprosiliśmy liderów, praktyków biznesu oraz znanych i cenionych prawników, którzy w innowacyjnej formule podzielą się swoim doświadczeniem. 

Wśród nich są m.in.: 

  • Mikołaj Pindelski (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), 
  • Dariusz Użycki (Head of Industrial Sector CEE&CIS, Pedersen & Partners), Ryszard Sowiński (Wyższa Szkoła Handlowa) .

Oraz jak zawsze silna reprezentacja ekspertów PwC Legal w tym:

  • dr Michał Rams, 
  • Beata Kiedrowicz
  • Wojciech Trzciński.

Skontaktuj się z nami

Cezary Żelaźnicki

Cezary Żelaźnicki

Partner, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 081

Katarzyna  Wajnberg

Katarzyna Wajnberg

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 071

Obserwuj nas