Program Legal MBA

Od 27 września 2019, Warszawa

Rusza III edycja Legal MBA

W związku z ogromnym sukcesem dwóch pierwszych edycji programu, zapraszamy na kolejną odsłonę Legal MBA - innowacyjnego programu szkoleń, które łączą wiedzę z praktyką uwzględniając współczesne trendy biznesowe i technologiczne. Pierwsze zajęcia odbędą się już 27 września.

Wspólna inicjatywa PwC Legal, Rzeczpospolitej i Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw ma na celu promowanie i prowadzenie certyfikowanego cyklu edukacyjnego dla prawników.

Zakres programu umożliwia jego uczestnikom rozwój umiejętności niezbędnych do adaptowania się do zmieniającego się otoczenia prawnego i biznesowego oraz pogłębienie wiedzy z obszarów, które tradycyjnie nie są kojarzone z edukacją prawniczą jak np.: sprawozdawczość finansowa, nowe technologie, marketing, PR, cyberbezpieczeństwo.

Do grona wykładowców, po raz kolejny zaprosiliśmy liderów, praktyków biznesu oraz znanych i cenionych prawników, którzy w innowacyjnej formule podzielą się swoim doświadczeniem. Wśród nich są m.in.: Mikołaj Pindelski (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Przemysław Rybarczyk (Tak! Tylko dobre rozwiązania), Ryszard Sowiński (Wyższa Szkoła Handlowa) oraz silna reprezentacja naszych ekspertów w tym Cezary Żelaźnicki, Gerard Karp i Wojciech Trzciński.

Udział w cyklu zajęć to koszt 8 900,00 PLN netto.
Program i rejestracja dostępne są na stronie

Skontaktuj się z nami

Cezary Żelaźnicki

Partner PwC Legal, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 081

Katarzyna Wajnberg

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 071

Obserwuj nas