Webinarium: Nowe przepisy o cenach transferowych

25 maja 2017., godz. 10:00-10:30

 

Nowe przepisy o cenach transferowych to jedna z najistotniejszych zmian podatkowych, która weszła w życie w 2017 roku

Nakładają nowe obowiązki na podatników współpracujących z podmiotami powiązanymi i zobowiązują do ujawniania szeregu danych na temat podatnika, przebiegu transakcji wewnątrzgrupowych i restrukturyzacji oraz jego danych finansowych. To także czas wzmożonych kontroli, których poziom szczegółowości już teraz jest wyższy w porównaniu z końcem roku 2016.

Webinarium

W ramach wcześniejszych webinariów przybliżyliśmy już co powinna zawierać dokumentacja podatkowa według nowych obowiązków. Tym razem zwracamy uwagę na kluczowe elementy:

  • Jak zaplanować proces przygotowania dokumentacji
  • Jakie dane i dokumenty warto uzyskać z Grupy
  • Jakie są kluczowe terminy obowiązujące od 2017 roku 
  • Jak ustalić szczegółowy zakres transakcji podlegających obowiązkowi dokumentacyjnemu oraz zweryfikować czy istnieją ryzyka w zakresie cen transferowych.

To webinarium to skondensowana wiedza w zakresie przygotowania firmy do nowych zasad raportowania i praktyczne wskazówki dla zaplanowania procesu dokumentacyjnego w sposób efektywny 

Prowadzący:

  • Sebastian Lebda, dyrektor, zespół ds. cen transferowych
  • Piotr Niewiadomski, starszy menedżer, zespół ds. cen transferowych

"Nowe przepisy o cenach transferowych"

Odsłuchaj webinarium

ukryj ►

Aby zobaczyć webinarium uprzejmie prosimy o podanie poniższych danych:

Adres email *

Imię *

Nazwisko *

Organizacja *

Stanowisko *

Województwo *

Telefon

Pola oznaczone * są obowiązkowe


Wyrażam zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez podmioty z sieci PwC [lista spółek] z siedzibą w Warszawie przy Al. Armii Ludowej 14 w celach marketingowych i promocyjnych, w szczególności powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez podmioty z sieci PwC oraz realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością

Tak, wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez podmioty z sieci PwC wskazane powyżej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.)

Informujemy, że odbiorcami wskazanych danych osobowych mogą być podmioty z sieci PwC z obszaru CEE, mające siedzibę w krajach, które dają gwarancję ochrony danych osobowych na swoim terytorium przynajmniej takie, jak obowiązujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Poprzez podmioty CEE PwC rozumie się spółki z Europy Środkowo-Wschodniej, stowarzyszone w ramach sieci PwC.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres privacypl@pl.pwc.com>
Dalej ►


Subskrypcja treści PwC - wybierz interesujące Cię obszary:

Zacznaczenie pól nie jest obowiązkowe

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowościach PwC w następujących kategoriach:

Chcę otrzymywać następujące biuletyny:

Chcę otrzymywać powiadomienia o najnowszych publikacjach z następujących branż:

◄ powrót

Skontaktuj się z nami

Piotr Wiewiórka
Partner
Tel.: +48 502 184 645
Email

Sebastian Lebda
Dyrektor
Tel.: +48 22 746 4675
Email

Piotr Niewiadomski
Starszy Menedżer
Email

Obserwuj nas