Paweł Matulewicz

Paweł Matulewicz

Dyrektor, PwC Polska

Paweł Matulewicz pracuje w dziale doradztwa technologicznego - Customer Technology w PwC Polska. 

Paweł od 20 lat specjalizuje się w branży IT i strategii transformacji cyfrowej. Doradza klientom z sektora finansowego w strategicznych projektach IT łącząc doradztwo biznesowe ze znajomością uwarunkowań prawnych i specyfiki tej branży. 

Doświadczenie Pawła obejmuje zarządzanie portfelem klientów, strategiczne planowanie biznesowe, rozwój możliwości transformacji cyfrowej z zaangażowaniem w kompleksową realizację. W pracy zwraca ogromną uwagę na  pracę zespołową i zorientowanie na klienta. 

Wśród dotychczasowych osiągnięć w zakresie projektów cyfrowej transformacji Paweł może zaliczyć między innymi zarządzanie wygraną i wdrażaniem pierwszych projektów w pełni bazujących na chmurze publicznej, pierwsza platforma do seamless banking w Polsce i pierwsze, w pełni chmurowe wdrożenie Office 365. 

Paweł ukończył wydział Inżynierii Produkcji Przemysłowej Politechniki Warszawskiej oraz w ramach studiów podyplomowych na tej samej uczelni wydział Systemów Informatycznych i Elektroniki. 

Przed dołączeniem do PwC Polska Paweł pracował w warszawskim biurze jednej z największych międzynarodowych firm informatycznych.

Contact details

Tel.: +48 609 99 14 92

Email

Specjalizacja

  • Customer Technology
Obserwuj nas