Dni otwarte z KSeF

21 i 24 listopada 2023 r. | Indywidualne spotkanie online

 

Przedmiotowe konsultacje zostaną przeprowadzone wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią profesjonalnej porady. Nie należy podejmować działań w oparciu o informacje udzielone w trakcie konsultacji bez uzyskania profesjonalnej usługi doradztwa.

Za wiążące mogą być uznane tylko nasze pisemne porady, które będa odrębnie świadczone na podstawie odrębnych umów, a celem tego projektu jest budowanie świadomości odnośnie generalnych rozwiązań bez uwzględnienia indywidualnej sytuacji. Nie ograniczając Państwa praw do informowania innych osób o naszej ofercie zaznaczamy, że zakazane jest udostępniania osobm trzecim  treści porad udzielonych przez nas w trakcie spotkania. Uczestnik dokonując zgłoszenia akceptuje niniejsze warunki i ze względu na opisany powyżej w warunkach charakter konsultacji zobowiązuje się nie pozywać PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz konsultantów w związku przedmiotem spotkania w tym udzielonymi informacjami.

Zmiana powyższych warunków wymaga naszej akceptacji.


** Zgodę możesz również wycofać w każdym czasie poprzez skorzystanie z formularza dostępnego tutaj.
Administratorem Twoich danych osobowych jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inna spółka z sieci PwC, będąca organizatorem wkonsultacji (lista spółek znajduje się tutaj), z siedzibą w Warszawie (00-633)  przy ul. Polnej 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji i przeprowadzenia spotkania. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Ewelina Służalska

Ewelina Służalska

Manager ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: ​+48 519 506 904