Nowi partnerzy PwC w Polsce

Z dniem 1 lipca 2016 r. do grona partnerów PwC dołączy 5 osób.

W dziale doradztwa biznesowego – Dorota Dębińska-Pokorska, Adam Demusiak oraz Przemysław Paprotny, w dziale audytu Agnieszka Accordi-Krawiec, a w dziale prawno-podatkowym Mieczysław Gonta. Obecnie PwC w Polsce zatrudnia ponad 2 300 pracowników, w tym 63 partnerów.


Dział doradztwa biznesowego

Dorota Dębińska-Pokorska, PwC Polska

Dorota Debińska-Pokorska - partner, lider grupy energetycznej PwC. Zajmuje się doradztwem dla polskich i zagranicznych spółek z sektora elektroenergetycznego. Doradza między innymi w określaniu opcji inwestycyjnych, tworzeniu strategii rozwoju, a także optymalizacji kosztów. Kieruje zespołem strategicznych doradców, którzy wspierają klientów w każdym segmencie od wydobycia i wytwarzania przez dystrybucję i handel energią elektryczną.

Dowiedz się więcej o praktyce energetycznej

Adam Demusiak - lider zespołu Fuzji i Przejęć (M&A) w PwC. Odpowiada za kompleksowe prowadzenie projektów transakcyjnych dla polskich i zagranicznych klientów oraz funduszy Private Equity. W PwC od 8 lat.

Dowiedz się więcej o zespole fuzje i przejęcia

Przemysław Paprotny - specjalizuje się w projektach restrukturyzacyjnych, regulacyjnych oraz tworzeniu strategii biznesowych. Pracuje z klientami sektora bankowego oraz asset management w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 9 lat.

Dowiedz się więcej o usługach dla sektora finansowego


Dział audytu

Agnieszka Accordi-Krawiec – specjalizuje się w usługach badania sprawozdań finansowych, a także prowadzi projekty w zakresie dostosowywania instytucji finansowych do nowych regulacji. Jest odpowiedzialna za projekty dla klientów sektora finansowego z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 13 lat.

Dowiedz się więcej o usługach audytowych


Dział doradztwa prawno-podatkowego

Mieczysław Gonta – lider zespołu ds. handlu detalicznego, dóbr konsumpcyjnych i przemysłowych w dziale prawno-podatkowym. Jest odpowiedzialny za projekty dla klientów prowadzących działalność zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych (w tym w ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej). W PwC od 16 lat.

Dowiedz się więcej o usługach doradztwa podatkowego

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz
Dyrektor, Lider ds. Komunikacji
Tel.: +48 601 289 381
Email

Michał Gołębiewski
Młodszy Menedżer ds. PR
Tel.: +48 519 504 245
Email

Obserwuj nas