Nowi partnerzy w PwC

05/07/17

Z dniem 1 lipca 2017 r. powiększyło się grono partnerów PwC

Adam Jamioł – ekspert ds. centrów usług wspólnych.

Adam odpowiada za rozwijanie usług PwC w zakresie wdrażania centrów usług wspólnych w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem globalnego zespołu doradczego PwC ds. usług wspólnych i wspiera realizację projektów oraz rozwijanie metodologii PwC w tym zakresie. Regularnie angażuje się w działania zewnętrzne w sektorze i bierze udział w globalnym badaniu PwC dot. usług wspólnych, które służy analizie trendów rynkowych i  dzieleniu się wiedzą z klientami.

Dowiedz się więcej o usługach PwC w zakresie centrów usług wspólnych.

Jacek Pawłowski – partner w kancelarii PwC Legal.

Jacek specjalizuje się w prawie korporacyjnym i M&A, zamkniętych funduszach inwestycyjnych, planowaniu sukcesji, rynkach kapitałowych i rozwiązywaniu sporów handlowych. Dodatkowo, Jacek odpowiada także za obszar cyfryzacji usług prawnych oraz rozwój biur regionalnych kancelarii PwC Legal  w Polsce.

Dowiedz się więcej o praktyce prawnej PwC Legal.

Maciej specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych klientów z sektora usług finansowych oraz innych branż, a także w innych usługach doradczych dla banków i spółek ubezpieczeniowych (głównie z zakresu kontroli wewnętrznej, zgodności z regulacjami). Posiada szerokie międzynarodowe doświadczenie. 1 lipca 2017 roku Maciej dołączył do PwC w Serbii (Belgrad), gdzie odpowiada za rozwój usług dla sektora finansowego w Serbii oraz innych krajach regionu. 

Piotr Rówiński – lider zespołu zarządzania ryzykiem w PwC.

Piotr odpowiada za usługi w zakresie ładu korporacyjnego, w tym zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej, compliance i audytu wewnętrznego.

W zakresie odpowiedzialności Piotra znajduje się także rozwijanie narzędzi w wyżej wymienionych obszarach i rozwój oferty PwC w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dowiedz się więcej o usługach zarządzania ryzykiem PwC.

Cezary Żelaźnicki – partner zarządzający kancelarią PwC Legal.

Cezary odpowiada za rozwój praktyki prawniczej PwC w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem następujących obszarów: restrukturyzacja korporacyjna MNC i M&A, bankowość i finanse, ochrona danych osobowych.

Sprawując funkcję polskiego lidera sieci PwC International Business Reorganizisations, Cezary będzie reprezentował PwC Legal Polska w sieci prawnej PwC na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Dowiedz się więcej o praktyce prawnej PwC Legal.

Bartłomiej Styrnik – ekspert rynku finansowego, przede wszystkim w zakresie regulacji i przeciwdziałania praniu pieniędzy
i finansowania terroryzmu (AML).

Bartek pracuje w zespole Financial Crime Consulting, odpowiadając za rozwijanie istniejących i nowych usług z obszaru AML, oferowanych zarówno klientom w Polsce, jak i na całym świecie.  Dodatkowo, Bartek aktywnie wspiera rozwój Centrum Kompetencyjne PwC w Gdańsku (Center of Excellence).

Dowiedz się więcej o usługach zespołu PwC Financial Crime Consulting.

Marcin Sidelnik – lider zespołu ds. technologii podatkowych
w PwC.

Marcin specjalizuje się w doradztwie z zakresu technologii podatkowych, automatyzacji podatków, Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz transformacji administracji podatkowej.

Wspólnie z zespołem opracował unikalne rozwiązanie informatyczne — Taxolite — przeznaczone do wspierania klientów podczas generowania, testowania i przesyłania plików JPK oraz automatyzacji raportowania CIT i VAT.

Dowiedz się więcej o usługach IT w podatkach.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Piotr Kołomycki

Piotr Kołomycki

Ekspert ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 606

Obserwuj nas