Już dziś poznamy laureatów konkursu MIXX Awards 2018. PwC po raz kolejny było partnerem wydarzenia.

28/11/18

MIXX Awards, czyli konkurs branży interaktywnej, już po raz 12. został zorganizowany przez IAB Polska. Nagradzane są w nim najlepsze kampanie reklamowe i ich twórcy, w sumie aż w 16 kategoriach. Po raz kolejny audytorem konkursu dbającym o poprawność procesu wyłaniania laureatów była firma doradcza PwC.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. Jak co roku zadbaliśmy o to aby proces przyznawania nominacji i wyłaniania laureatów przebiegał w przejrzysty i zgodny z regulaminem sposób. Budowa zaufania to jedna z najważniejszych wartości PwC

– mówi Paweł Wesołowski, partner w PwC

Konkurs MIXX Awards jest kierowany zarówno do agencji reklamowych, jak i reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji czy budżetu przeznaczonego na kampanię reklamową. Warunkiem wzięcia udziału w nim jest zrealizowanie kampanii wykorzystującej co najmniej jeden kanał digital.

MIXX Awards to jedyny w Polsce konkurs, w którym kampanie reklamowe oceniane są jako całość – jury analizuje zgłoszone w poszczególnych kategoriach projekty, biorąc pod uwagę zarówno strategię, kreację, wykonanie i wykorzystanie mediów, jak również rezultaty i ROI. Zwycięskie projekty to te, które najefektywniej zachęcają do interakcji z marką. Prezentują najskuteczniejsze rozwiązania w reklamie cyfrowej, a jednocześnie inspirują i wskazują kierunki rozwoju branży.

MIXX Awards jest jednym z bardziej znaczących elementów układanki edukacyjnej, którą IAB Polska konsekwentnie wdraża w ramach planu podnoszenia kompetencji cyfrowych w branży marketingu online i wśród reklamodawców. Wychodzimy z założenia, że promowanie najlepszych dokonań w zakresie kreatywności i efektywności w kampaniach cyfrowych przyczynia się do podnoszenia jakości działań na rynku reklamy internetowej w Polsce. W realizacji wydarzenia ważną rolę spełniają renomowani i wiarygodni partnerzy. Cieszymy się, że wśród nich od lat znajduje się PwC, międzynarodowa firma audytorska, która dba o proces zgłoszeń i wyłaniania laureatów.

– mówi Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu IAB Polska

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas