Kancelaria PwC Legal w Polsce i jej prawnicy po raz kolejny nagrodzeni w prestiżowym rankingu Legal 500 EMEA

11/04/19

W tegorocznym rankingu The Legal 500 EMEA 2019, nagradzającym najlepsze kancelarie prawne i wyróżniających się prawników, PwC Legal w Polsce otrzymało rekomendacje aż w 4 kategoriach: Commercial, Corporate and M&A, Banking and Finance, Investment Funds oraz w kategorii Dispute Resolution, gdzie indywidualne wyróżnienie przyznano adwokatowi Stanisławowi Żemojtelowi.

Tegoroczne wyróżnienia w rankingu Legal 500 EMEA to kolejne z rzędu uznanie dla kancelarii PwC Legal w Polsce, choć po raz pierwszy aż w 4 kategoriach. 

Z kolei w marcu br. kancelaria PwC Legal w Polsce otrzymała wyróżnia w innym prestiżowym rankingu – Chambers Europe 2019. Trzech prawników kancelarii: Arwid Mednis, Gerard Karp oraz Jean Rossi uzyskali indywidualne rekomendacje w obszarach ochrony danych osobowych, TMT (Technology, Media and Telecom) i prawa nieruchomości, a dodatkowo kancelaria została wskazana jako Recognized Practitioner w kategorii TMT.

Stała obecność polskiej kancelarii PwC Legal w międzynarodowych rankingach jest dowodem na mocną pozycję naszego zespołu ekspertów w kluczowych dla klientów obszarach prawa. To szczególnie istotne obecnie, kiedy mamy do czynienia z tak zmiennym i pełnym wyzwań otoczeniem biznesowym.

Cezary Żelaźnicki, partner zarządzający kancelarią PwC Legal w Polsce

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci zrzeszającej ponad 3500 prawników w 97 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas