PwC wybrane Doradcą transakcyjnym roku w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

31/05/19

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK) adresowanym do podmiotów związanych z rynkiem private equity i venture capital, PwC w Polsce otrzymało nagrodę w kategorii Doradca transakcyjny.

Celem Konkursu Nagrody PSIK, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych od 2018 roku, jest wyróżnianie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku PE/VC. Konkurs promuje także najwyższe standardy profesjonalne w branży oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

W tegorocznej, drugiej edycji konkursu, PwC w Polsce otrzymało nagrodę w kategorii Doradca transakcyjny roku (M&A Advisor of the year).

Zespół transakcji, fuzji i przejęć w PwC Polska to ponad 100 ekspertów, specjalizujących się w złożonych procesach transakcyjnych, przede wszystkim w aspektach takich jak: fuzje i przejęcia (liderem jest Adam Demusiak), doradztwo strategiczne i commercial due diligence (z Krzysztofem Badowskim na czele), due diligence finansowe (na czele z Piotrem Nogajczykiem) oraz due diligence podatkowe (którym kieruje Rafał Dróbka). PwC jest liderem polskiego rynku pod względem liczby realizowanych transakcji. W 2018 r. byliśmy doradcą wiodącym (M&A) przy 10 zamkniętych z sukcesem transakcjach oraz doradcą finansowym przy kilkudziesięciu projektach, pracując dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz dla czołowych funduszy private equity.

W marcu br. PwC otrzymało wyróżnienia w rankingu CEE Mergers & Acquisitions Awards, w dwóch kategoriach: M&A Advisory Firm oraz Tax & Financial Advisory Firm.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas