Kancelaria PwC Legal w Polsce i jej prawnicy nagrodzeni przez „Rzeczpospolitą” w najnowszym Rankingu Kancelarii Prawniczych

07/06/19

W Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019 zorganizowanym przez „Rzeczpospolitą”, kancelaria PwC Legal w Polsce została nagrodzona jako lider w kategoriach Prawo spółek i prawo handlowe oraz Doradzanie prywatnym klientom, a w obszarze ochrony danych osobowych otrzymała rekomendację. Indywidualne nagrody dla liderów w swoich dziedzinach odebrali także prawnicy kancelarii – Jacek Pawłowski za doradztwo prawne dla klientów prywatnych oraz Arwid Mednis w obszarze ochrony danych osobowych.

„Rzeczpospolita” już po raz 17. zorganizowała Ranking Kancelarii Prawniczych, nagradzając i wyróżniając największe i najlepsze firmy prawnicze w Polsce.

W tegorocznej edycji rankingu, PwC Legal w Polsce otrzymało w sumie 5 nagród i wyróżnień. Kancelaria została doceniona jaki lider praktyki prawnej w kategoriach Prawo spółek i prawo handlowe oraz Doradzanie prywatnym klientom, a w kategorii Ochrona danych osobowych kancelaria otrzymała rekomendację. Indywidualne rekomendacje otrzymali dwaj prawnicy PwC Legal: Jacek Pawłowski, partner PwC, został wskazany jako lider w obszarze doradztwa prawnego dla klientów prywatnych, a Arwid Mednis jako lider praktyki w obszarze ochrony danych osobowych.


Nagrody w rankingu „Rzeczpospolitej” to kolejne w tym roku wyróżnienia dla kancelarii PwC Legal w Polsce. W tegorocznym zestawieniu The Legal 500 EMEA 2019, PwC Legal otrzymało rekomendacje w 4 kategoriach: Commercial, Corporate and M&A, Banking and Finance, Investment Funds oraz w kategorii Dispute Resolution, gdzie indywidualne wyróżnienie przyznano adwokatowi Stanisławowi Żemojtelowi. Z kolei  w rankingu Chambers Europe 2019 kancelaria została wskazana jako Recognized Practitioner w kategorii TMT, a trzech prawników kancelarii: Arwid Mednis, Gerard Karp oraz Jean Rossi, uzyskało indywidualne rekomendacje w obszarach ochrony danych osobowych, TMT i prawa nieruchomości.

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci zrzeszającej ponad 3500 prawników w 97 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas