Kancelaria PwC Legal w Polsce wyróżniona w rankingu Chambers Europe 2020 jako Recognized Practitioner za praktykę Corporate/M&A

12/03/20

W najnowszej edycji rankingu Chambers Europe 2020 kancelaria PwC Legal w Polsce została wyróżniona tytułem Recognized Practitioner w obszarze Corporate/M&A. Dodatkowo, po raz kolejny z rzędu indywidualne wyróżnienie zdobyli dwaj prawnicy kancelarii: Gerard Karp – w kategorii TMT: Data Protection oraz Jean Rossi – za doradztwo prawne w obszarze nieruchomości.

Coroczny ranking tworzony przez ekspertów z prestiżowego wydawnictwa Chambers and Partners powstaje na podstawie szczegółowego badania kancelarii prawnych oraz wywiadów z klientami. Pod uwagę brane są takie czynniki jak: jakość świadczonych usług, liczba zrealizowanych projektów, czy terminowość. Ranking jest jedną z najważniejszych publikacji na rynku prawa.

W tegorocznym rankingu Chambers Europe PwC Legal w Polsce zostało docenione w obszarze Corporate/M&A. Jak co roku w rankingu indywidualnie wyróżniono także prawników kancelarii. Gerard Karp otrzymał rekomendację w kategorii TMT: Data Protection (Band 3), a Jean Rossi w kategorii Real Estate (Band 4).

Gerard Karp jest partnerem i liderem praktyki TMT, prawa własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych w PwC Legal. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w szczególności ochrony danych osobowych, prawa do prywatności oraz różnorodnych aspektów na styku prawa internetu, wdrożeń informatycznych oraz szeroko pojętego rynku cyfrowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z branży nowych technologii, e-commerce, handlowej oraz sektorów bankowego, ubezpieczeniowego i farmaceutycznego. Doradzał m.in. przy nowatorskich projektach Big Data w branżach logistycznej, handlowej oraz bankowej.

Jean Rossi jest liderem praktyki prawa nieruchomości w kancelarii PwC Legal. Dodatkowo, jest także odpowiedzialny za French Desk w PwC. Doradza klientom  w zakresie nabywania nieruchomości oraz finansowania projektów nieruchomościowych. Aktywnie uczestniczy w życiu społeczności francuskiej w Polsce. Jest między innymi prezesem Union des Français de l’Étranger oraz Conseillers du Commerce Extérieur de la France.

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci, zrzeszającej ponad 3500 prawników w 97 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas