PwC nagrodzone w rankingu Rzeczpospolitej za innowacje

Program PwC Innovation@Poland został nagrodzony w kategorii "Rozwiązanie innowacyjne" w najnowszym rankingu firm doradztwa podatkowego "Rzeczpospolitej". Celem programu jest wspieranie i wdrażanie najbardziej kreatywnych pomysłów biznesowych pracowników. 

Pracownicy PwC, którzy zgłaszają swoje pomysły do programu, mogą liczyć na opiekę mentorów i wspólnie z nimi dopracować szczegóły projektu, zarówno jego funkcjonowanie, jak też cenę czy etapy implementacji u klienta. Najlepsi otrzymują dodatkowy bonus finansowy, powiązany z potencjalnymi zyskami z wdrożenia danej innowacji, nawet do 2,5 mln zł.

W ciągu kilku lat funkcjonowania programu Innovation@Poland PwC wprowadziło do swoich usług wiele rozwiązań opracowanych przez pracowników. Wśród nich m.in. Digital Compliance Platform (rozwiązanie, pozwalające przenieść kompleksowe zarządzanie zgodnością w obrębie całej organizacji na poziom jednego, cyfrowego, łatwego w użyciu narzędzia), Weryfikator CN (wyszukiwarka do kodów CN, która po wprowadzeniu kodu CN dla danego wyrobu pozwala zidentyfikować obowiązki związane z jego nabyciem) czy też WHT Navigator (narzędzie pozwalające na ustalenie możliwości zastosowania obniżonej stawki WHT).

Dodatkowo, w najnowszym rankingu "Rzeczpospolitej" PwC zajęło pierwsze miejsce w kategorii liczby spółek giełdowych obsługiwanych przez doradców podatkowych, a Mikołaj Woźniak zdobył indywidualną nagrodę jako najlepszy specjalista w dziedzinie doradztwa compliance.

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Piotr Kołomycki

Piotr Kołomycki

Ekspert ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 606

Obserwuj nas