Inspirujący Poranek | Coaching w świecie przyszłości

24 października 2019 r., godz. 9:00 - 11:00

biuro PwC w Krakowie, ul Pawia 7, Kraków

Jak zmieni się rynek w najbliższych latach?

Żyjemy w czasach znaczącej zmiany rynku pracy i sposobów jej wykonywania. Automatyzacja procesów oraz sztuczna inteligencja znacząco wpływają na realizowane przez pracowników zadania oraz zmieniają profil poszukiwanych przez organizacje kandydatów. Te przełomowe zmiany skutkują pojawieniem się ogromnych wyzwań w obszarze zarządzania organizacją oraz pozyskiwania i utrzymania talentów.

Jaka jest rola coachingu w zmieniającym się świecie?

Menedżerowie coraz powszechniej zmagają się ze złożonością zadań, rosnącym tempem pracy, zarządzaniem czase i własną motywacją, a co się z tym wiąże - ze stresem. Co więcej - muszą sobie radzić z rotacją pracowników, motywowaniem zespołu i zarządzaniem talentami. Powinni cały czas rozwijać swoją inteligencję emocjonalną i umiejętności w komunikacji interpersonalnej, aby prowadzić wartościowe rozmowy z pracownikami, oraz być świadomi  Wierzymy, że kluczem do tego jest coaching.

Nie możemy spokojnie czekać na rozwój wydarzeń. Aby przygotować się na to, co przyniesie przyszłość, trzeba ją najpierw zrozumieć.


< Back

< Back
[+] Read More

Serdecznie zapraszamy na poranne spotkanie przy kawie, na którym wspólnie zastanowimy się nad rolą coachingu w świecie przyszłości. Przyjrzymy się megatrendom, które kształtują rynek pracy oraz możliwym kierunkom, które może obrać świat w trzeciej dekadzie XXI wieku. Jakie perspektywy i wyzwania się wówczas kształtują, jak duże znaczenie będzie odgrywało podejście coachingowe?

Liczymy na pełnię inspiracji i refleksji ekspertów coachingu oraz dyskusji w gronie praktyków– menedżerów, dyrektorów, trenerów i osób zainteresowanych zawodem coacha. Przyjdź, porozmawiaj, zainspiruj się!

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja na wydarzenie nie jest tożsama z uczestnictwem. Każde zgłoszenie musi zostać potwierdzone drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu wydarzenia.

Prowadzące spotkanie

Menedżer w Akademii PwC, Trener, Lider Business Coaching Diploma

Menedżer w Akademii PwC, Life & Business Coach, Trener

< Back

< Back
[+] Read More

Skontaktuj się z nami

Aleksandra Marcinkowska

Koordynator szkoleń, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 345

Obserwuj nas