Konferencja | Inspirujące modelowanie ryzyka kredytowego

17-18 lutego
Frankfurt Marriott Hotel we Frankfurcie nad Menem

Zapraszamy do udziału w konferencji „Inspiring Credit Modelling” organizowanej przez PwC dla banków i innych instytucji finansowych. Jest ona poświęcona aktualnym i planowanym regulacjom w zakresie modelowania ryzyka kredytowego, interakcji modeli biznesowych i modeli oceny ryzyka kredytowego oraz wykorzystaniu nowych technik w modelowaniu tego ryzyka (AI/ML).

W ciągu dwóch dni zgromadzimy w jednym miejscu praktyków z branży bankowej, przedstawicieli organów nadzorczych i ekspertów PwC, aby dzielić się wiedzą na temat tak ważnych kwestii, jak:

  • modelowania IRB, 
  • Bazylei IV, 
  • sztucznej inteligencji (AI)
  • uczenia maszynowego (ML) w modelowaniu ryzyka kredytowego.  

Omówimy m.in. jakie konsekwencje dla banków przyniesie IRB 2.0 oraz gdzie wytyczne EBA, ECB  i przepisy Bazylea IV nas zaprowadzą. Przedyskutujemy także, jak stworzyć nowoczesne i efektywne kosztowo podejście do rozwoju modeli ryzyka, ich monitoringu i walidacji, a także w jaki sposób najnowsze technologie mogą pomóc w poprawie rentowności banków i skuteczności oceny ryzyka.

Zobacz agendę spotkania

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy banki oraz inne instytucje finansowe. Rejestracji można dokonać do poniedziałku, 10 lutego 2020 roku. Po zweryfikowaniu zgłoszenia i akceptacji go przez organizatora otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. 

Udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele regulatorów i nadzorców europejskich z EBA i ECB. Przewidujemy panele dyskusyjne z udziałem wiodących banków europejskich.  

Nie przegap! Najnowsze informacje na temat regulacji i narzędzi ryzyka kredytowego oraz modelowania ryzyka kredytowego, Machine Learning w ryzyku kredytowym, wszystko to na konferencji PwC dla banków  "Inspirujące modelowanie ryzyka kredytowego" we Frankfurcie nad Menem 17-18 lutego 2020.

Skontaktuj się z nami

Piotr Bednarski

Piotr Bednarski

Dyrektor, PwC Polska

Obserwuj nas