Lider Elektromobilności 2024

Badanie oraz ranking PwC i PSNM

Zostań nowym Liderem Elektromobilności

Rusza 6. edycja rankingu promującego rozwój elektromobilności w Polsce

Celem rankingu jest wyłonienie Liderów, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju elektromobilności w Polsce.

Razem z Polskim Stowarzyszeniem Nowej Mobilności (prev. Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych) wyróżniamy organizacje zaangażowane w rozwój e-mobility w Polsce, które prowadzą projekty związane z elektromobilnością, wprowadzają innowacyjnych rozwiązań w branży, są aktywnie zaangażowane w rozwój polskiego transportu zero- i niskoemisyjnego, oraz skutecznie realizują cele w swoje strategii ESG przez ostatni rok.

W tegorocznym badaniu oceniana będą m.in. wielkość zeroemisyjnej floty, inwestycje w infrastrukturę ładowania, sprzedaż usług i produktów na rynku e-mobility, a także zaangażowanie w badania i rozwój.

Ranking Lidera Elektromobilności

Nagroda Lidera Elektromobilności

Tytuł Lider Elektromobilnośći przyznawany jest od 2018 roku i jest najważniejszym w Polsce wyróżnieniem przyznawanym firmom kreującym rynek zrównoważonej mobilności.

Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, które w sposób najbardziej efektywny realizowały strategię sprzyjającą rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych oraz skutecznie wdrażały cele zrównoważonego rozwoju ESG.

Tytułu Lidera Elektromobilności to potwierdzenie pozycji lidera na rynku elektromobilności oraz nagroda za wkład w rozwój branży e-mobility.

Zobacz laureatów ubiegłorocznej edycji Lidera Elektromobilności 2023

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Jakie organizacje mogą wziąć udział w rankingu Lider Elektromobilności?

W rankingu mogą wziąć udział zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa z sektora publicznego i prywatnego, które mają czynny wkład w rozwój elektromobilnośći w Polsce, np. producenci i sprzedawcy pojazdów elektrycznych, akumulatorów, infrastruktury, komponentów i systemów informatycznych, jak również dostawcy usług i produktów w tym zakresie.

Badanie skierowane jest również do podmiotów, które bezpośrednio nie zajmują się elektromobilnością, ale w swojej flocie posiadają pojazdy elektryczne, mają plany związane z rozbudową e-mobility w organizacji lub realizują inne projekty i inicjatywy związane z rynkiem pojazdów elektrycznych i rozwojem elektormobilnośći w Polsce.

Proces składania zgłoszeń

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w rankingu należy poprawnie wypełnić ankietę umieszczoną na dedykowanej platformie elektronicznej pod wskazanym linkiem.

Pobierz ankietę PDF, aby przygotować się do udzielanych odpowiedzi.

Zasady przyznawania tytułu Lidera Elektromobilności 2024 opisuje Regulamin rankingu.

Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia?

Termin przesyłania zgłoszeń: do 30 sierpnia 2024 r.

Pozostały czas do wypełnienia ankiety:

00d 00h 00m 00s

Ogłoszenie wyników

Wyniki rankingu i ogłoszenie tegorocznych Liderów Elektromobilności będą mieć miejsce na oficjalnej gali podczas Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi.

6. edycja rankingu Lidera Elektromobilności

Organizatorzy:

Skontaktuj się z nami

Piotr Michalczyk

Piotr Michalczyk

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 294

Mateusz Płonka

Mateusz Płonka

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 353

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Szymon Korpanty

Szymon Korpanty

Specjalista ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 317

Obserwuj nas