Prawnicy kancelarii PwC Legal wyróżnieni w rankingu Best Lawyers

W najnowszej 6. edycji rankingu The Best Lawyers in Poland dwóch prawników z kancelarii PwC Legal zostało wyróżnionych w sumie aż w 4 kategoriach. Dr Arwid Mednis w obszarach prawa mediów, telekomunikacji i nowych technologii (Media Law, Telecommunications Law, Technology Law), a Jean Rossi w obszarze prawa nieruchomości (Real Estate).


Ranking Best Lawyers jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych w branży prawnej. Jego metodologia opiera się na wskazaniach wyróżniających się ekspertów w danych dzianinach prawa dokonywanych przez samych prawników.

Wyniki 6. edycji rankingu The Best Lawyers in Poland są dostępne na stronie www.bestlawyers.com/current-edition/Poland.
 

To kolejne w tym roku wyróżnienie dla kancelarii PwC Legal i jej prawników. W ostatnim rankingu The Legal 500 EMEA 2018, PwC Legal otrzymało rekomendację w kategorii Prawo nieruchomości (Tier 4), a Arwid Mednis zdobył wyróżnienie w kategorii indywidualnej za praktykę w obszarze TMT (Technology, Media and Telecom). W równie prestiżowym rankingu Chambers Europe 2018 docenieni zostali aż 3 prawnicy kancelarii: Arwid Mednis zdobył indywidualne wyróżnienie w obszarze ochrony danych osobowych (Band 1) oraz za praktykę TMT (Band 3), Gerard Karp otrzymał rekomendację w praktyce prawa ochrony danych osobowych (Band 3), a Jean Rossi w prawie nieruchomości (Band 4).

Z kolei w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2018 dziennika „Rzeczpospolita” PwC Legal otrzymało rekomendację w kategorii ochrona danych osobowych, a Arwid Mednis został wskazany jako lider w obszarze prawa danych osobowych, uzyskując dodatkowo rekomendacje w dwóch innych kategoriach: prawo telekomunikacyjne oraz technologie.

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci, zrzeszającej ponad 3200 prawników w 90 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych.

Skontaktuj się z nami

Cezary Żelaźnicki

Partner PwC Legal, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 081

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas