Kancelaria PwC Legal doradcą wspólników DeeZee przy procesie sprzedaży udziałów firmie CCC

CCC S.A., jeden z największych producentów i sprzedawców obuwia w Europie, przejmie firmę DeeZee, zajmującą się internetową sprzedażą damskich butów. Doradcą DeeZee w procesie sprzedaży 51% (a docelowo do 100%) udziałów była kancelaria PwC Legal. Transakcja zostanie sfinalizowana po zrealizowaniu się uzgodnionych warunków zawieszających.
 

Zakres usług kancelarii PwC Legal obejmował wsparcie prawne w procesie negocjacji i zawarcia umowy inwestycyjnej oraz dokumentacji towarzyszącej. Prawnicy kancelarii doradzają także spółce przy restrukturyzacji związanej z transakcją. W skład zespołu projektowego wchodzili: Jacek Pawłowski, Wojciech Trzciński i Marcin Dąbrowski.

DeeZee to firma z siedzibą w Krakowie, obecna na polskim rynku od 2005 r. Specjalizuje się przede wszystkim w internetowej sprzedaży damskich butów na rzecz młodych klientek. Sprzedaż wspierają liczne działania marketingowe. Konta DeeZee w serwisach społecznościowych Facebook oraz Instagram postrzegane są jako jedne z najlepszych w Polsce. Spółka zatrudnia ok. 50 osób.

CCC S.A. jest spółka giełdową i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poprzez swoją spółkę zależną eobuwie.pl, Grupa CCC działa również na rynku obuwia w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa CCC posiada blisko 1 000 salonów w 19 krajach, a także własną fabrykę butów. W sumie zatrudnia ponad 12 000 pracowników.

Doradcą prawnym CCC S.A. była kancelaria Oleś&Rodzynkiewicz.

Skontaktuj się z nami

Wojciech Trzciński

Counsel, Radca Prawny, PwC Polska

Tel.: +48 519 506 653

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. PR, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas