Skip to content Skip to footer
Search

Loading Results

Kancelaria PwC Legal wyróżniona w rankingu Chambers FinTech 2021

W najnowszym rankingu Chambers FinTech 2021 kancelaria PwC Legal w Polsce została wyróżniona za swoją praktykę prawa w zakresie FinTech’ów (Band 3), a Aleksandra Bańkowska otrzymała indywidualne wyróżnienie w tym zakresie.

Kancelaria została doceniona za kompleksowe wsparcie prawne klientów z sektora finansowego i technologicznego oraz za rozwijanie kompetencji w zakresie wdrażania regulacji unijnych. Więcej informacji na stronie Chambers.com.

To kolejne w tym roku prestiżowe wyróżnienie dla kancelarii PwC Legal w Polsce. Wcześniej została wyróżniona tytułem Recognized Practitioner w obszarze Corporate/M&A w rankingu Chambers Europe 2020, a w rankingu The Legal 500 EMEA otrzymała rekomendacje aż w 6 kategoriach: Investment Funds (Tier 2), Data Privacy & Data Protection (Tier 3), White-Collar Crime (Tier 3), Commercial, Corporate and M&A (Tier 4), Banking and Finance (Tier 5) oraz w kategorii Dispute Resolution (Tier 6). Dodatkowo, w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020, zorganizowanym przez „Rzeczpospolitą”, PwC Legal zdobyło nagrodę dla najbardziej innowacyjnej kancelarii w Polsce. 

Kancelaria PwC Legal działa w ramach globalnej sieci, zrzeszającej ponad 3500 prawników w 97 krajach na świecie. Specjalizuje się m.in w prawie spółek, konkurencji, nieruchomości, finansach i bankowości, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, prawie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych.

 

Skontaktuj się z nami

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 601 289 381

Michał Gołębiewski

Michał Gołębiewski

Menedżer ds. komunikacji, PwC Polska

Tel.: +48 519 504 245

Obserwuj nas