Lider Elektromobilności 2023

Badanie oraz ranking PwC i PSPA

Rusza 5. edycja rankingu promującego rozwój elektromobilności w Polsce. Wypełnij ankietę i zostań Liderem Elektromobilności 2023.

Playback of this video is not currently available

1:19

Celem rankingu jest wyłonienie Liderów, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju elektromobilności w Polsce. W tegorocznym badaniu sprawdzimy:

  • Czym wyróżniają się polskie przedsiębiorstwa w zakresie elektromobilności?

  • Z jakimi inwestycjami mamy do czynienia w sektorze elektromobilności?

  • Jak szybko firmy wymieniają swoje floty na samochody elektryczne?

  • Jakie działania podejmują przedsiębiorstw, aby promować elektromobilność w Polsce?

Wraz z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych wyróżniamy organizacje zaangażowane w rozwój e-mobility w Polsce, które prowadzą projekty związane z elektromobilnością, wprowadzają innowacyjnych rozwiązań w branży, są aktywnie zaangażowane w rozwój polskiego transportu zero- i niskoemisyjnego, oraz skutecznie realizują cele w swoje strategii ESG w ostatnich 18 miesiącach.

O nagrodzie

Tytuł Lider Elektromobilnośći przyznawany jest od 2018 roku i jest najważniejszym w Polsce wyróżnieniem przyznawanym firmom kreującym rynek zrównoważonej mobilności.

Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, które w sposób najbardziej efektywny realizowały strategię sprzyjającą rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych oraz skutecznie wdrażały cele zrównoważonego rozwoju (ESG).

Tytułu Lidera Elektromobilności to potwierdzenie pozycji lidera na rynku elektromobilności oraz nagroda za wkład w rozwój branży e-mobility.

 

Jakie organizacje mogą wziąć udział w rankingu Lider Elektromobilności?

W rankingu mogą wziąć udział zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa z sektora publicznego i prywatnego, które mają czynny wkład w rozwój elektromobilnośći w Polsce, np. producenci i sprzedawcy pojazdów elektrycznych, akumulatorów, infrastruktury, komponentów i systemów informatycznych, jak również dostawcy usług i produktów w tym zakresie.

Badanie skierowane jest również do podmiotów, które bezpośrednio nie zajmują się elektromobilnością, ale w swojej flocie posiadają pojazdy elektryczne, mają plany związane z rozbudową e-mobility w organizacji lub realizują inne projekty i inicjatywy związane z rynkiem pojazdów elektrycznych i rozwojem elektormobilnośći w Polsce.

Jak zgłosić udział w rankingu?

Aby wziąć udział w rankingu należy wypełnić ankietę.

 Wypełnij ankietę.

Warunkiem uczestnictwa w rankingu jest poprawne wypełnienie ankiety.

Poznaj zasady przyznawania tytułu Lidera Elektromobilności 2023. Zobacz regulamin rankingu. 

Przygotuj się do tegorocznego badania. Pobierz ankietę PDF.

Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia?

Termin przesyłania zgłoszeń: do końca 30 czerwca 2023 r.

Wyniki regulaminu i ogłoszenie tegorocznych Liderów Elektromobilności będzie mieć miejsce na Kongresie Nowej Mobilności.

Organizatorzy:

Patroni:

Contact us

Piotr Michalczyk

Piotr Michalczyk

Partner, PwC Poland

Tel: +48 502 184 294

Mateusz Płonka

Mateusz Płonka

Partner, PwC Poland

Tel: +48 519 506 353

Jakub Kurasz

Jakub Kurasz

Dyrektor, Lider ds. Komunikacji, PwC Poland

Tel: +48 601 289 381

Obserwuj nas