Lider Elektromobilności 2019

Badanie oraz ranking PwC i PSPA

Rusza 2. edycja rankingu promującego rozwój elektromobilności w Polsce. Wypełnij ankietę, zostań Liderem Elektromobilności 2019.

W odpowiedzi na potrzebę wsparcia elektromobilności w Polsce wraz z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych stworzyliśmy badanie oraz ranking Lider Elektromobilności. Wyróżniamy w nim organizacje zaangażowane w rozwój polskiego transportu zero- i niskoemisyjnego, które w ostatnich 12 miesiącach zrealizowały najwięcej działań w obszarze elektromobilności.

W zeszłym roku, podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach 6 firm, najbardziej zaangażowanych w rozwój zero- i niskoemisyjnego transportu, otrzymało tytuł Lidera Elektromobilności 2018, a 13 organizacji zostało wyróżnionych za szczególne zaangażowanie w tym obszarze. 

W tym roku statuetki zostaną wręczone podczas Globalnego Forum Elektromobilności (Global e-Mobility Forum - Driving Change Together 2019) organizowanego przez Ministerstwo Środowiska, Biuro Prezydencji COP24 przy współpracy z PSPA.
 

Jakie organizacje mogą wziąć udział w rankingu Lider Elektromobilności?
  • Przedsiębiorstwa sektora prywatnego 
  • Przedsiębiorstwa publiczne 

np. producenci i sprzedawcy pojazdów elektrycznych, akumulatorów, infrastruktury, komponentów i systemów informatycznych, jak również dostawcy usług i produktów w tym zakresie.

 

Jak zgłosić udział w rankingu?

Aby wziąć udział w rankingu należy wypełnić ankietę. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 min. Poznaj: Zasady przyznawania tytułu Lider Elektromobilności 2019.

Termin przesyłania zgłoszeń przedłużamy do 30 września 2019 r.

 

Organizatorzy:

Patroni:

Skontaktuj się z nami

Piotr Michalczyk

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 22 746 4294

Marcin Bagiński

Starszy Menedżer

Tel.: +48 519 506 761

Obserwuj nas