User Experience

Wyższy współczynnik konwersji, maksymalne zaangażowanie użytkownika, zaufanie do marki - to tylko niektóre powody inwestowania w User Experience przez innowacyjne firmy. Daj się zauważyć!

Widzimy cały proces

Na sukces produktu cyfrowego składa się wiele zmiennych, które definiowane są na różnych etapach jego powstawania. Korzystamy z naszego doświadczenia aby połączyć je w jedną całość:
 


 


Analiza potrzeb

Zrozumienie potrzeb Twoich użytkowników ma decydujące znaczenie dla wyboru odpowiednich technologii oraz przekazu merytorycznego.

Dowiedz się więcej

 


 


Definicja produktu

Opracowanie architektury informacji definiuje odpowiedni przepływ użytkowników oraz jest podstawowym czynnikiem kształtującym User Experience.

Wyślij zapytanie ofertowe

 


 


Interfejs

Prostota i czytelność. Naturalnie, ale podana w unikalnej formie zwiększa zaangażowanie i przyczynia się do budowania trwałej więzi z konsumentami.

Wyślij zapytanie ofertowe

 


 


Development

Doświadczeni programiści odpowiadają za dostarczenie najnowszych technologii, zwiększających wydajność i poziom bezpieczeństwa apkikacji.

Wyślij zapytanie ofertowe

 


 


Testy użyteczności

Zaawansowane metody badawcze, takie jak analiza heurystyczna, testy scenariuszowe czy eye-tracking, pozwalają wyeliminować pułapki ograniczeń kognitywnych.

Wyślij zapytanie ofertowe

 Tworzymy narzędzia biznesowe oraz doradzamy
w optymalizacji gotowych rozwiązań.

Jak możemy Tobie pomóc?
 

Skontaktuj się z nami

Mariusz  Śpiewak

Mariusz Śpiewak

Partner zarządzający, Doradztwo biznesowe (Consulting), PwC Polska

Jakub Borowiec

Jakub Borowiec

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 506

Obserwuj nas