Badanie rynku budowlanego “Build The Future”

16/07/20

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu branży budowlanej w Polsce, które jest częścią projektu “Build The Future” prowadzonego przez magazyn “Builder”, PwC Polska oraz Bisnode.

Branża budowlana bywa nazywana “branżą w wiecznym kryzysie” z uwagi na jej dużą ekspozycję na zmiany warunków rynkowych. Czyni to z niej jednocześnie swoisty barometr sytuacji gospodarczej. Co ciekawe, w czasach kryzysu innego niż wszystkie poprzednie, wywołanego przez COVID-19, wiele segmentów branży budowlanej, w tym w szczególności generalni wykonawcy, okazało się odpornych na zawirowania. Czy to efekt krótkoterminowy? Co będzie się działo w branży w najbliższych miesiącach i latach? Jakie stoją przed nią szanse i zagrożenia? Czy innowacyjność, dywersyfikacja, konsolidacja będą odpowiedzią na nową sytuację gospodarczą? Jak zmieni się rynek nieruchomości? 

Na te i inne pytania chcemy wspólnie odpowiedzieć poprzez badanie, a zebrane wnioski opublikujemy w raporcie. Wyniki pozwolą na lepsze zrozumienie tego, co czeka branżę budowlaną, a Państwu umożliwią porównanie sytuacji swojego przedsiębiorstwa z kondycją całego sektora.

Link do ankiety

  • Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min
  • Czas na jego wypełnienie został wydłużony do 15 sierpnia 2020 r. do końca dnia.
  • Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe.
builder logo
pwc logo
bisnode logo
builder logo

Skontaktuj się z nami

Ewelina Grzelak

Ewelina Grzelak

Praktyka Polskich Firm Prywatnych, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 491

Anna Kuczyńska

Anna Kuczyńska

Marketing, Komunikacja i Rozwój Biznesu, PwC Polska

Tel.: +48 519 508 489

Obserwuj nas