Test wiedzy o Krajowym Systemie e‑Faktur

Obowiązkowa e-faktura od 1 lipca 2024 roku. Jak przygotować się do jej wdrożenia?

Czy znasz dobrze nowe obowiązki związane z e-fakturowaniem, których stosowanie już wkrótce czeka Twoją firmę?

Od początku stycznia 2022 r. podatnicy mogą dobrowolnie stosować faktury ustrukturyzowane, zaś od 1 lipca 2024 ich stosowanie w obrocie gospodarczym ma stać się obligatoryjne. Wdrożenie KSeF pozwoli podatnikom wystawiać i odbierać faktury w formie elektronicznej. Przejście w stronę elektronicznego obiegu dokumentów nie jest dla podatników niczym nowym, ale proces ten pierwszy raz robiony jest na tak szeroką skalę.

Sprawdź swoją wiedzę o Krajowym Systemie e-Faktur!

Przygotowaliśmy dwa poziomy testu – podstawowy oraz zaawansowany. Każdy test zawiera po 10 pytań jednokrotnego wyboru. Wypełnij je, poznaj swoją wiedzę i otrzymaj nasze wskazówki!

Rozwiąż test wiedzy o Krajowym Systemie e‑Faktur

Wybierz poziom, aby rozpocząć
{{ currentQuestion.questionText }}

Twój poziom wiedzy to {{scorePercentage}}%, chcesz poznać szczegółowe odpowiedzi?

Wypełnij formularz, aby otrzymać swój pełny wynik i rekomendacje:

Poprzez kliknięcie przycisku “Chcę otrzymać wyniki” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących tematyki KSeF, w szczególności newsletterów, od PwC.

Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania subskrypcji. Zgodę możesz również wycofać w każdym czasie poprzez skorzystanie z formularza dostępnego tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inna spółka z sieci PwC, w imieniu której wysyłana jest komunikacja marketingowa (lista spółek znajduje się tutaj), z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania informacji handlowych, w szczególności newslettera. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Dziękujemy za wypełnienie kwestionariusza

Szczegóły wysłaliśmy na Twój adres e-mail

Spróbuj jeszcze raz!

Wybierz poziom, aby rozpocząć

Obserwuj nas