Konsultacje

Dni otwarte z KSeF

21 i 24 listopada 2023 r.
Spotkanie online

Dni otwarte z KSeF to możliwość indywidualnego spotkania z ekspertami PwC Polska, którzy specjalizują się w obszarze podatków oraz technologii, a także na co dzień wdrażają Krajowy System e-Faktur w organizacjach.

To sprawia, że mogą podzielić się swoimi praktycznymi doświadczeniami w tym zakresie, ale także wiedzą dotyczącą zagadnień legislacyjnych, technicznych czy operacyjnych. Zapraszamy do konsultacji w zakresie zarówno samego funkcjonowania KSeF jak i sposobu przeprowadzenia wdrożenia czy dostępnych rozwiązań technicznych.

Zapraszamy do zapisu!

Prowadzący

Andrzej Pałys
Dyrektor, PwC Polska 

Magdalena Brzuszczyńska
Dyrektorka ds. JPK, e-sprawozdań i e-Faktur, PwC Polska

Przemysław Grzanka
Manager ds. JPK i e-Faktur, PwC Polska

Piotr Domalewski
Project lead developer, e-Faktury, PwC Polska 

Mateusz Szczepańczyk
Manager ds. rozwoju aplikacji, e-Faktury, PwC Polska

Informacje dodatkowe

  • Udział w konsultacjach jest bezpłatny. 

  • Aby wziąć udział w konsultacjach należy się zarejestrować. 

  • W każdej konsultacji bedzie uczestniczył ekspert merytoryczny oraz ekspert techniczny, co pozwoli bardzo kompleksowo podejść do Państwa indywidualnego przypadku.
  • Konsultacje trwają 30 minut i będą odbywać się w formule online.
  • Przedmiotowe konsultacje zostaną przeprowadzone wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią profesjonalnej porady. Nie należy podejmować działań w oparciu o informacje udzielone w trakcie konsultacji bez uzyskania profesjonalnej usługi doradztwa.
  • Za wiążące mogą być uznane tylko nasze pisemne porady, które będa odrębnie świadczone na podstawie odrębnych umów, a celem tego projektu jest budowanie świadomości odnośnie generalnych rozwiązań bez uwzględnienia indywidualnej sytuacji. Nie ograniczając Państwa praw do informowania innych osób o naszej ofercie zaznaczamy, że zakazane jest udostępniania osobm trzecim  treści porad udzielonych przez nas w trakcie spotkania. Uczestnik dokonując zgłoszenia akceptuje niniejsze warunki i ze względu na opisany powyżej w warunkach charakter konsultacji zobowiązuje się nie pozywać PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz konsultantów w związku przedmiotem spotkania w tym udzielonymi informacjami. Zmiana powyższych warunków wymaga naszej akceptacji.

Skontaktuj się z nami

Ewelina Służalska

Ewelina Służalska

Manager ds. Marketingu, Komunikacji i Rozwoju Biznesu, PwC Polska

Tel.: ​+48 519 506 904

Obserwuj nas