Marketing automation - Automatyzacja marketingu

Przyszłość firm ukierunkowanych na konsumentów jest zależna od umiejętnego stworzenia wartościowej komunikacji 1:1 i dostarczania właściwej treści do właściwej osoby we właściwym czasie i kanale

Czy to poprzez email, mobile, web czy social – firmy, które z sukcesem wdrażają Customer Journeys, czerpią korzyści w postaci wyższej satysfakcji klientów i wzrostu w ROI oraz poleceń. 

Z drugiej strony marketerzy, którzy skupiają się na konwersji kwalifikowanych leadów na sprzedaż, szukają sposobów na tworzenie angażujących programów, które pozwolą im na identyfikowanie potencjalnych klientów, lepsze wykorzystanie content marketingu i doprowadzenie cyklu zarządzania leadami do konkretnych, zamkniętych okazji sprzedażowych.

W PwC łączymy wyjątkowe umiejętności doradcze z ponad 10-letnim doświadczeniem we wdrożeniach systemów z obszaru CRM i Customer Experience

Podchodzimy do zagadnienia marketing automation w sposób całościowy, wspierając marketerów od strategii do wdrożenia.  

Kompleksowo wesprzemy Twoją firmę, począwszy od projektowania doświadczeń, tworzenia customer journeys, poprzez przełożenie insightów i celów biznesowych na strategię digital, aż do wdrożenia wiodących rozwiązań i platform, projektowania kampanii, integracji systemów i szkoleń użytkowników.


Pomożemy Ci odpowiedzieć na następujące wyzwania, związane z marketing automation:

  • Jak mogę zwiększyć ROI z moich aktywności marketingowych?
  • Jak poznać lepiej klientów, zbierać i analizować dane na ich temat i podejmować decyzje?
  • Jak mogę dostarczać spersonalizowane wiadomości do właściwych Klientów we właściwym czasie i we właściwy sposób?
  • Jak mogę efektywnie mierzyć skuteczność moich działań marketingowych?


Technologie wspierające

Salesforce Pardot dla B2B

Pardot to nowoczesna technologia dla marketerów, wspierająca budowanie inteligentnych, opartych na analizie danych programów i kampanii mających na celu generowanie leadów oraz przyspieszenie procesu sprzedażowego, a wszystko w poszanowaniu komfortu klientów dzięki podążaniu za ich preferowanymi ścieżkami prowadzącymi do zakupu.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu PwC w tym obszarze i porozmawiaj z naszym ekspertem:

Skontaktuj się

Salesforce Marketing Cloud dla B2C

W świecie pełnym wzajemnych powiązań i przepływów każda interakcja z klientem jest ważna i ma wpływ na biznes. Salesforce Marketing Cloud to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala zmaksymalizować efekt każdego działania nakierowanego na klienta dzięki zarządzaniu Customer Journey we wszystkich kanałach.

Chcesz zrozumieć, przeanalizować i przewidzieć zachowania swoich klientów? Dowiedz się więcej o doświadczeniu PwC w tym obszarze i porozmawiaj z naszym ekspertem:

Skontaktuj się

SAP Hybris Marketing

SAP Hybris Marketing pozwala zarządzać działaniami marketingowymi i relacjami z klientami. Dzięki integracji danych ze wszystkich kanałów online i offline daje możliwość wykorzystania aktualnych danych o użytkownikach i dotarcia do wybranych segmentów odbiorców komunikacji marketingowej. Nieograniczone możliwości analizy zapewniają nie tylko dokładne raportowanie, ale i korzystanie z analityki predykcyjnej, dzięki której możliwe jest wzmacnianie zaangażowania klientów i zwiększanie sprzedaży produktów i usług.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu PwC w tym obszarze i porozmawiaj z naszym ekspertem:

Skontaktuj się

Oracle Marketing Cloud

Oracle Marketing Cloud to ekosystem narzędzi wspomagający działania marketingowe. Pozwala na łączenie i wielokanałową analizę danych, efektywne prowadzenie najbardziej rozbudowanych kampanii tworzących unikalne doświadczenia nawet jednostkowego klienta, a także podsumowanie wysiłków włożonych w budowanie obecności i generowanie leadów sprzedażowych. Zespół PwC może pomóc Ci osiągnąć cele zarówno z zakresu digitalizacji, jak i budowania strategii rozwoju biznesu.

Dowiedz się więcej o doświadczeniu PwC w tym obszarze i porozmawiaj z naszym ekspertem:

Skontaktuj się

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Szymon Chodkowski
Director, Digital Practice
Tel.: +48 572 72 9519
Email

Obserwuj nas