CFO Compass Controlling Connect Forum

29 października 2024 r., g. 13:00 | Warszawa

Wypełnij formularz, aby zapisać się na wydarzenie

Dane do faktury:

Poprzez kliknięcie przycisku “Zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu uczestnictwa w wydarzeniu.**

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata biznesu? Zaznacz poniższe pola:

w szczególności newslettery od PwC, na podany wyżej adres e-mail.***
w szczególności zaproszenia na inne wydarzenia od PwC, na podany wyżej numer telefonu.***

* Pola obowiązkowe

** Zgodę możesz również wycofać w każdym czasie poprzez skorzystanie z formularza dostępnego tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inna spółka z sieci PwC, będąca organizatorem wydarzenia (lista spółek znajduje się tutaj), z siedzibą w Warszawie (00-633)  przy ul. Polnej 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji i przeprowadzenia wydarzenia. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

***Masz prawo do wycofania zgody w każdej chwili. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania subskrypcji. Możesz także wycofać zgodę poprzez skorzystanie z formularza dostępnego tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inna spółka z sieci PwC, od której otrzymujesz informacje handlowe (lista spółek znajduje się tutaj), z siedzibą w Warszawie (00-633)  przy ul. Polnej 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego poprzez wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub komunikację marketingową za pośrednictwem telefonu. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.