Działaj teraz, by utrzymać firmę w dobrej kondycji

#ActNowtoRecover

W czasach niepewności liczy się zdecydowane działanie. Aby skutecznie zaplanować drogę do uzdrowienia kondycji firmy, konieczna jest wiedza, jakim wyzwaniom trzeba będzie sprostać. Już nie wystarczy rozwiązanie problemów, których Twoja organizacja jest świadoma, to te nieznane mogą okazać się najpoważniejsze.

Doradztwo restrukturyzacyjne to usługi przewidziane nie tylko dla tych firm, którym grozi utrata płynności finansowej. Należą one również do zestawu działań proaktywnych, wyprzedzających, podejmowanych w perspektywie długofalowej. Pomyśl o tym już teraz i podejmij działania mające na celu utrzymanie firmy w dobrej kondycji.

Jak możemy wesprzeć Twoją organizację w tych zagadnieniach? Poniżej przedstawiamy  cztery obszary działań, wspierających firmy w utrzymaniu dobrej kondycji.

Playback of this video is not currently available

1:11

Czy martwi Cię spadek popytu, spadek marż lub ciągnące się zaległości, które spowalniają działanie Twojej firmy? Przyjmując strategiczne podejście do wyzwań operacyjnych możesz uwolnić się od zbędnych kosztów i poprawić wydajność swojej firmy. Sprawdź również, jak technologia może wspomóc Twoje operacje i zasoby.

Przeczytaj artykuł

Próbujesz zredukować dług, zwiększyć kapitał obrotowy lub uzyskać korzystne finansowanie inwestycji? Wesprzemy Twoją organizację w przywróceniu  dokładności i spójności raportów przepływu gotówki. Pomożemy ustalić, gdzie środki pozostają “uwiązane” oraz jak zwiększyć ilość dostępnej gotówki do realizacji natychmiastowych potrzeb.

Przeczytaj artykuł

Czy Twoja organizacja mierzy się z presją w związku z zawarciem ugody? Masz problemy z kredytem lub chciałbyś poprawić transparentność finansową dla kluczowych interesariuszy? Nasi eksperci doradzą Twojej firmie oraz wskażą pewne opcje restrukturyzacyjne, które poprawią pozycję finansową przedsiębiorstwa i zwiększą jego wiarygodność wobec wierzycieli.

Przeczytaj artykuł

Jeśli rozważasz takie opcje strategiczne, jak fuzje, przejęcia lub nawet likwidację części firmy, pomożemy zrozumieć Twojej firmie, które z nich są dla ciebie najlepsze i jak optymalnie je zastosować.

Przeczytaj artykuł

{{filterContent.facetedTitle}}

{{contentList.dataService.numberHits}} {{contentList.dataService.numberHits == 1 ? 'result' : 'results'}}
{{contentList.loadingText}}

Skontaktuj się z nami

Paweł Dżurak

Paweł Dżurak

Partner, PwC Polska

Tel.: +48 502 184 697

Grzegorz Borodiuk

Grzegorz Borodiuk

Starszy Menedżer, PwC Polska

Tel.: +48 519 507 431

Obserwuj nas

Required fields are marked with an asterisk(*)

Przesyłając swój adres email potwierdzasz, że przeczytałeś Politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności (włączając w to transfery międzynarodowe). Jeśli zmienisz zdanie co do otrzymywania od nas informacji, możesz wysłać nam wiadomość e-mail przez stronę kontaktu.

Hide