Digitalizacja Biura - Jedno centralne, cyfrowe miejsce współpracy dla Twoich pracowników

Elektroniczne rozwiązania dla biura (eng. digital office) zapewniającą automatyzację procesów biurowych i administrację w organizacji. Zorganizowanie pracy w jednym centralnym miejscu oraz rezygnując z papierowych dokumentów pozwala na realną optymalizację kosztów i czasu.

Każdy z działów czy pionów istniejących w przedsiębiorstwach bez względu na ich skalę  posiada własną specyfikę pracy. Wynika ona z zadań jakie dział ma realizować i wyznaczonych celów. Nasz system, oparty o Microsoft SharePoint - platformę do cyfryzacji procesów biurowych, uwzględnia specyficzne potrzeby biznesowe, ale i technologiczne dzięki zastosowaniu jednego, wspólnego portalu. W ramach takiego ekosystemu  możemy nadawać odmienne poziomy dostępu do narzędzi i procesów dla osób  z różnych działów organizacji, a które potrzebne są im do wykonywania swoich zadań.

Nowoczesne rozwiązania z zakresu cyfryzacji procesów biurowych i administracyjnych dają bezpośrednie korzyści w organizacji

Mniej papieru

Redukcja dokumentacji papierowej poprzez jej cyfryzację z wykorzystaniem elektronicznego repozytorium dokumentów.

Umów się na spotkanie Discovery

Więcej czasu

 

Redukcja czasochłonności wpisywania tekstów do systemów poprzez automatyczny odczyt danych z dokumentów.

 

Umów się na spotkanie Discovery

Automatyzacja

 

Eliminacja manualnego przekazywania dokumentów i zlecania zadań.

Użytkownicy otrzymują powiadomienia email natychmiast po otrzymaniu zadania do wykonania. W każdej chwili posiadają też dostęp do listy spraw / dokumentów nad którymi powinni pracować.

 

Umów się na spotkanie Discovery

Monitoring procesów

 

Zwiększenie kontroli nad stanem procesów i ich konsolidacja.

Dostęp do listy dokumentów znajdujących w dowolnym stanie akceptacji. Podgląd zadań przeterminowanych oraz powiadomienia email dla przełożonych. Możliwość raportowania czasu wykonywania zadań.

 

 

Umów się na spotkanie Discovery

Elastyczność

Uzyskanie dostępu do wiedzy na temat stanu procesów daje nowe  możliwość łatwego wprowadzania zmian i korekty czy to pod względem biznesowej czy technologicznej optymalizacji. 

Umów się na spotkanie Discovery

Skontaktuj się z nami

Paweł Matulewicz

Paweł Matulewicz

Dyrektor, PwC Polska

Tel.: +48 609 99 14 92

Artur Kotow

Artur Kotow

Dyrektor, PwC Polska

Tel.: +48 502 851 867

Obserwuj nas