science

fiction

Technologia to nie science fiction

© 2017 PwC. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Technologia to nie science fiction

 

Technologia kształtuje biznes, wymusza zmiany i napędza innowacje

Nowi konkurenci w rewolucyjnym tempie osiągają wzrost, na który kiedyś firmy pracowały latami. Jesteśmy świadkami przełomu, gdzie rzeczywistość miesza się z science fiction, a jedyną stałą pozostaje niepewność.  Liderzy rynku muszą być elastyczni, otwarci na technologię i nieustanny rozwój.
Twórzmy przyszłość.
Razem, stawmy czoła nowym wyzwaniom.
 
 
loading-player

Playback of this video is not currently available

Udostępnij

 

 

obszary | kontakt | kariera 

 

Bezpieczeństwo

Nigdy dotąd zaufanie nie było tak ważne. Bezpieczne, niezawodne systemy i elastyczne procesy to wartość, dzięki której możliwe jest wykorzystanie w pełni potencjału technologii. Tylko zaufanie klientów, pracowników, partnerów biznesowych, interesariuszy pozwoli organizacjom na pewność w działaniu i utrzymanie tempa zmian, jakie dyktuje rynek.

Śledzenie nadużyć VAT

Cyberbezpieczeństwo

 

 

Wzrost

Mniejsze bariery wejścia na rynek, media społecznościowe, mobilność, dostęp do danych w czasie rzeczywistym i możliwości ich gromadzenia, to tylko niektóre elementy do wykorzystania przy budowaniu przewagi w cyfrowym świecie. Aby osiągnąć sukces, firmy muszą być elastyczne i nieustannie kształtować swój biznes, w twórczy sposób korzystając z technologii.

Drony

Customer Insights Platform

 

 

Ludzie

Właściwe kompetencje, umiejętność ich pozyskania i utrzymania, decydują dziś o przewadze konkurencyjnej i wartości rynkowej organizacji. Wygrywaj, dopasowując talenty do strategii swojej firmy. 

Sztuczna inteligencja

 

 

Efektywność

Usprawnij operacje w oparciu o zwinne i efektywne procesy, dzięki którym, nie tylko będziesz w stanie poprawić efektywność kosztową, ale też odkryć potencjał możliwości jakie daje technologia.

Drony

Robotyzacja

 

 

Doświadczenie klienta

Zrozumienie doświadczenia klienta w procesie korzystania z usługi czy produktu, to jedno. Czymś zupełnie innym jest ukształtowanie organizacji w oparciu o tę wiedzę. Wykorzystujemy zaawansowane analizy predykcyjne, aby pomóc Ci w dostarczeniu właściwych rozwiązań dopasowanych do Twoich klientów.

Customer Insights Platform 

 

Technologie to nie fikcja, dowiedz się jak kształtują biznes

Zapisz się na newsletter

Chcesz tworzyć unikalne rozwiązania biznesowe?

Sprawdź oferty pracy i dołącz do PwC

© 2017 PwC. All rights reserved.