PwC Legal

Doradztwo prawne i biznesowe


 

PwC Legal oferuje wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu.

Transakcje fuzji i przejęć, umowy, relacje między pracodawcami a pracownikami, funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku – wszystkie te aspekty działalności gospodarczej wymagają umiejętnego uwzględnienia kwestii prawnych. Nasi prawnicy to doświadczeni eksperci łączący znajomość prawa z doświadczeniem w jego stosowaniu w biznesie.  


 
Współpraca z doradcami PwC z pozostałych działów usługowych (doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, cyberbezpieczeństwo, audyt) pozwala nam oferować kompleksową obsługę przedsiębiorców, także w zakresie zagadnień prawnych.

Łączymy znajomość przepisów z rozległą wiedzą biznesową uwzględniającą specyfikę branży, w której działają nasi klienci. A wszystko to pod szyldem PwC – uznanej firmy świadczącej kompleksowe i profesjonalne usługi doradcze.


Doradztwo podatkowe

Tak jak Ty, jesteśmy praktykami – jesteśmy obecni w Twojej branży, znamy rozwiązania, z których może czerpać Twoja organizacja


Doradztwo biznesowe

Niezależnie, czy branża jest stosunkowo stabilna czy wykazuje szybkie zmiany, coraz trudniej jest dzisiaj realizować strategie


Cyberbezpieczeństwo

Pomagamy w identyfikacji obszarów ryzyka i ustaleniu priorytetów w działaniach usprawniających

Skontaktuj się z nami

Cezary Żelaźnicki
Partner PwC Legal, Radca Prawny
Tel.: +48 519 507 081
Email

Jacek Pawłowski
Partner PwC Legal, Radca Prawny
Tel.: +48 519 507 077
Email

Lidia Adamczyk
Marketing Communications & Business Development
Tel.: +48 519 507 602
Email

Obserwuj nas